PEAB VIST TÖÖLE HAKKAMA

Aknast on näha, et suvi on selleks korraks läbi. Häguseks muutub isegi mälestus erakordsest kuumalainest, mis hellitas auhinnaks koroona-talve järel kõiki puhkajaid ja rannamõnude nautijaid. Vihmakindlad üleriided tuleb kapis taas ettepoole tõsta ja töö- ning kooliaasta algab taas. Vääramatu tarvidus tööle asuda ei tarvitse aga käia kooskõlas sisemise valmisolekuga. Ei vaimselt, ei füüsiliselt, ei motiveerituse tasandil.

Loe lisaks

TEOVIISID ehk Action Methods

Kohtumistel uue kliendiga, kes on alles kaalumas koostööd Change Consultinguga, on loogiliselt üks peamisi meile esitatavaid küsimusi: „miks just teid valida - mis teeb teie koolituse, coachingu või teraapia unikaalseks, eriliseks ja kaasahaaravaks?“ Korrektne vastus küsijale oleks: meie koolitused muudab omanäoliseks moreniaanlike tegevuslike meetodite (morenian action methods) kasutamine. Kuid et rääkida tuleb siiski kliendile arusaadavas keeles, vastame enamasti: arendame inimesi läbi tegevuse ja kogemuse. Et anda aga täpsem selgitus, kirjutame allpool lahti, mida moreniaanlikud tegevuslikud meetodid/morenian action methods endast kujutavad. Lühemat ning suupärasemat väljendi otsides, oleme neid nimetanud ka „teoviisideks“.
Loe lisaks

Kuidas mõtteid juhtida?

Sageli ei märka inimesed mõtteid, mis ärevust tekitavad, kuid ärevus on täiesti märgatav. Tundeid tuleb mõtete juhtimisel kasutada signaalina, et nn moondunuid mõtteid ära tunda. Peale mõtete märkamist saame neid vaidlustada ja seeläbi muuta.
Loe lisaks

JÄRELEPROOVITUD PRAKTIKAD MEESKONNA TÖÖKORRAS HOIDMISEKS

Eriolukorras elamisest on sprindi asemel saanud maraton. Kui eelmisel kevadel tundus, et kogu elu ja töö saab ning tuleb korraks lihtsalt pausile panna kuni kõik endiseks muutub, siis nüüdseks ei ole seda illusiooni enam kellelgi. Olud meie ümber on muutunud – vaja on teha need muutused enda omaks, kohaneda ja leida kirss ka sellel kahtlaselt kehvasti küpsetatud tordil.

Räägime, kuidas CC oma meeskonna töökorras hoiab ning avaldame mõned üsna leidlikud ning kergesti teostatavad  praktikad edukatest ettevõtetest.

Loe lisaks

TÜDIMUSELE VASTU NINA!

Vaimne tervis on muutunud sellel kevadel nii populaarseks teemaks, et sellest pea-aegu ei tahakski enam rääkida. Aga ainult pea-aegu.. Peale selliste teravate servadega emotsioonide, nagu mure ja hirm, on suurt hulka meist tabanud miski palju proosalisem – tohutu TÜDIMUS!
Loe lisaks