CC POPULAARSEIMATE KOOLITUSTE TOP5

Planeerides meeskonnakoosolekul uue uudiskirja sisu, tundus meile oluline edasiste sammude seadmiseks kokku võtta, mida me oleme aasta jooksul teinud ja milles eriti tugevad olnud.

Olles CC 2021 aasta koolituste andmeid sirvinud, joonistus välja üsna selgepiiriline „edetabel“ populaarsemate koolitustellimustega, mida nüüd teiega jagada saame.

Loe lisaks

KUIDAS TUNDUS KOOLITUSAASTA 2021?

No koolitusaasta 2021 näitas kindlasti inimvõimekuse erinevaid tahke. Kui 2020 oma ootamatu esimese puhangukevadega tahtis ehmatusest jalad alt niita meil kõigil, siis sealt edasi läks kõik mingis mõttes stabiilsemaks. Kindlasti veidramaks, muutlikumaks ja mis seal salata, Covid-19 kajastuste ja mõjude osas juba iivelduseni tüütuks – kuid stabiilsemaks. Sest aastakesega suudab inimene harjuda nii mõnegi veidrusega. Ning ka endale juurde hankida nii mõnegi veidruse.

Halb see aasta kindlasti ei olnud. Isegi vastupidi. Koostasime kolleegidega põnevuse ja ka praktilise huvi tõttu CC populaarsemate koolituste TOP5 edetabeli. Aasta jooksul tehtut numbrites ja tagasisides üle käies meenus nii mõndagi toredat.
Loe lisaks

JÄRELEPROOVITUD PRAKTIKAD MEESKONNA TÖÖKORRAS HOIDMISEKS

Eriolukorras elamisest on sprindi asemel saanud maraton. Kui eelmisel kevadel tundus, et kogu elu ja töö saab ning tuleb korraks lihtsalt pausile panna kuni kõik endiseks muutub, siis nüüdseks ei ole seda illusiooni enam kellelgi. Olud meie ümber on muutunud – vaja on teha need muutused enda omaks, kohaneda ja leida kirss ka sellel kahtlaselt kehvasti küpsetatud tordil.

Räägime, kuidas CC oma meeskonna töökorras hoiab ning avaldame mõned üsna leidlikud ning kergesti teostatavad  praktikad edukatest ettevõtetest.

Loe lisaks

TÜDIMUSELE VASTU NINA!

Vaimne tervis on muutunud sellel kevadel nii populaarseks teemaks, et sellest pea-aegu ei tahakski enam rääkida. Aga ainult pea-aegu.. Peale selliste teravate servadega emotsioonide, nagu mure ja hirm, on suurt hulka meist tabanud miski palju proosalisem – tohutu TÜDIMUS!


Loe lisaks

Mida suurepärast 2021 endaga kaasa toob

Pole midagi püsivamat kui see, et kõik koguaeg muutub. Kui 2020 külvas segadust ja küsis küsimusi, siis 2021 on tulnud, et hakata andma vastuseid. Meie küsisime endalt, mis on meile nii ettevõttena kui inimlikul tasandil oluline? Mida saab Change Consulting uuel aastal senisest veelgi enam oma klientidele pakkuda, et täidetud oleks meie missioon: "olla toeks rahuldustpakkuvama ja tulemuslikuma elu saavutamisel"? Kui tahad kohe vastuseid tada, võid lugemisega jätkata teksti lõpust. Kui aga aega on rohkem, siis kõigest veidi lähemalt.
Loe lisaks