Naerda tuleb nii palju kui võimalik!

Täna on 1. aprill ja me räägime naerust. Korralik kõhutäis naeru on miski, mis meeldib meile kõigile. Ja miks ka mitte – naerda on ju tore ja see teeb tuju rõõmsaks. Uuringud aga näitavad, et naermine pole mitte lihtsalt mõnus ja lustlik tegevus, vaid on tugevalt seotud nii meie vaimse kui füüsilise heaoluga. Ja mitte ainult - see tõstab isegi meie (püsi)suhete kvaliteeti.


Loe lisaks

KUIDAS TUNDUS KOOLITUSAASTA 2021?

No koolitusaasta 2021 näitas kindlasti inimvõimekuse erinevaid tahke. Kui 2020 oma ootamatu esimese puhangukevadega tahtis ehmatusest jalad alt niita meil kõigil, siis sealt edasi läks kõik mingis mõttes stabiilsemaks. Kindlasti veidramaks, muutlikumaks ja mis seal salata, Covid-19 kajastuste ja mõjude osas juba iivelduseni tüütuks – kuid stabiilsemaks. Sest aastakesega suudab inimene harjuda nii mõnegi veidrusega. Ning ka endale juurde hankida nii mõnegi veidruse.

Halb see aasta kindlasti ei olnud. Isegi vastupidi. Koostasime kolleegidega põnevuse ja ka praktilise huvi tõttu CC populaarsemate koolituste TOP5 edetabeli. Aasta jooksul tehtut numbrites ja tagasisides üle käies meenus nii mõndagi toredat.
Loe lisaks

TÜDIMUSELE VASTU NINA!

Vaimne tervis on muutunud sellel kevadel nii populaarseks teemaks, et sellest pea-aegu ei tahakski enam rääkida. Aga ainult pea-aegu.. Peale selliste teravate servadega emotsioonide, nagu mure ja hirm, on suurt hulka meist tabanud miski palju proosalisem – tohutu TÜDIMUS!


Loe lisaks