KUIDAS KAUGTÖÖ AJAL PALGATUD TÖÖTAJA LADUSALT PARDALE SAADA?

Töökohavahetus ja uude ametisse sisse elamine on alati suuremal või vähemal määral väljakutse. Mida valutumalt ja kiiremini see toimub, seda toredam – ning mis seal salata, ka tööandja seisukohalt tulusam. Kui uus tulija tunneb end koduselt ja on uue rolli üle põnevil, on ta võimeline oma tööülesandeid täitma täisvõimsusel. Kuidas aga uus tulija siis pardale saada siis, kui tema suhtlus nii ülemuse kui ülejäänud meeskonnaga saab olema ainult virtuaalne?
Loe lisaks

KUIDAS TUNDUS KOOLITUSAASTA 2021?

No koolitusaasta 2021 näitas kindlasti inimvõimekuse erinevaid tahke. Kui 2020 oma ootamatu esimese puhangukevadega tahtis ehmatusest jalad alt niita meil kõigil, siis sealt edasi läks kõik mingis mõttes stabiilsemaks. Kindlasti veidramaks, muutlikumaks ja mis seal salata, Covid-19 kajastuste ja mõjude osas juba iivelduseni tüütuks – kuid stabiilsemaks. Sest aastakesega suudab inimene harjuda nii mõnegi veidrusega. Ning ka endale juurde hankida nii mõnegi veidruse.

Halb see aasta kindlasti ei olnud. Isegi vastupidi. Koostasime kolleegidega põnevuse ja ka praktilise huvi tõttu CC populaarsemate koolituste TOP5 edetabeli. Aasta jooksul tehtut numbrites ja tagasisides üle käies meenus nii mõndagi toredat.
Loe lisaks

Kaugtöö müüdid

Paljud juhid ja töötajad tunnistavad, et kaugtöö on teistsugune. Võttes kaugtööle kaasa harjumused ja käitumised, mida kasutatakse näost-näkku suhtlemisel ja füüsiliselt koos töötades, tekivad takistused, mis omakorda annavad aluse mitmetele müütidele. Nagu ikka on igas müüdis ka osake tõde.
Loe lisaks

Kuidas suurendada meeskonna võimekust?

Peale puhkust või pikemat eemal olemist meeskonnast, sh kaugtöölt naastes, tunnevad inimesed vahel ebakindlust. Juhi ülesanne on aga suurendada meeskonna võimekust elluviimisel, meeskonnaliikmete iseseisvust ning vastutustunnet. Kuidas?

Loe lisaks