Sinu edu võti uuel töökohal - oskus luua endale tugivõrgustik

5 strateegilist nippi tugivõrgustiku loomiseks

Uuel töökohal alustamine, olgu siis töökohavahetus või edutamine firmasiseselt, on karjäärile oluline tõuge ning võimalus oma tööelu õitsele lüüa. Teoorias edu saavutamise valem lihtne: löö letti kõik oma kogemused ja anded, püüa ülemustega head suhted luua, saavuta paari esimese kuu jooksul mõni oluline võit ja ongi korras. Tegelikkuses see tänasel kiirelt muutuval ja koostööle orienteeritud tööturul enam nii lihtne ei ole, isegi kui oled ülimalt töökas ning kõrgesti kvalifitseeritud.
Loe lisaks

KUIDAS KAUGTÖÖ AJAL PALGATUD TÖÖTAJA LADUSALT PARDALE SAADA?

Töökohavahetus ja uude ametisse sisse elamine on alati suuremal või vähemal määral väljakutse. Mida valutumalt ja kiiremini see toimub, seda toredam – ning mis seal salata, ka tööandja seisukohalt tulusam. Kui uus tulija tunneb end koduselt ja on uue rolli üle põnevil, on ta võimeline oma tööülesandeid täitma täisvõimsusel. Kuidas aga uus tulija siis pardale saada siis, kui tema suhtlus nii ülemuse kui ülejäänud meeskonnaga saab olema ainult virtuaalne?
Loe lisaks

Soovid edukat meeskonda? Tugevda sotsiaalseid sidemeid!

Iga juht ihkab, et tema meeskond toimiks ladusalt ja töötaks tulemuslikult. Selle saavutamine aga pole alati nii lihtne ülesanne. Võib tunduda üllatav, kuid üks oluline pusletükk, mis „suurepärase tiimi“ valemist tihti puudu jääb on see, et juhid alahindavad, kui olulisel kohal on MEESKONNA SOTSIAALSETE SIDEMETE TUGEVUS. Teadusuuringud kinnitavad, et meeskonnaliikmete emotsionaalne seotus üksteisega ning heade, üksteist toetavate suhete olemasolu, tõstavad oluliselt koostöö tulemuslikkust. Jagame mõned nipid, millest meeskonna tõhususe tõstmiseks kasu võid lõigata.
Loe lisaks

KUIDAS KÄIB #arengdtuspartnerlus?

Väga paljud koolitajad-coachid ütlevad, et nad on oma klientidele arengupartneriks. Lisaks üldinimlikule suhtumisele ja sellele, et rääkija teab tõenäoliselt kaasaegse täiskasvanuõppe põhisuundi, mida see aga tegelikult sisuliselt tähendab? Kuidas see käib? Ja mida saab klient sellest siis oodata? Ma ei taha teiste eest rääkida, küll aga saan luua selgust, kuidas CC sellest mõtleb ja mida teeme.

Loe lisaks

JÄRELEPROOVITUD PRAKTIKAD MEESKONNA TÖÖKORRAS HOIDMISEKS

Eriolukorras elamisest on sprindi asemel saanud maraton. Kui eelmisel kevadel tundus, et kogu elu ja töö saab ning tuleb korraks lihtsalt pausile panna kuni kõik endiseks muutub, siis nüüdseks ei ole seda illusiooni enam kellelgi. Olud meie ümber on muutunud – vaja on teha need muutused enda omaks, kohaneda ja leida kirss ka sellel kahtlaselt kehvasti küpsetatud tordil.

Räägime, kuidas CC oma meeskonna töökorras hoiab ning avaldame mõned üsna leidlikud ning kergesti teostatavad  praktikad edukatest ettevõtetest.

Loe lisaks