CC POPULAARSEIMATE KOOLITUSTE TOP5

Planeerides meeskonnakoosolekul uue uudiskirja sisu, tundus meile oluline edasiste sammude seadmiseks kokku võtta, mida me oleme aasta jooksul teinud ja milles eriti tugevad olnud.

Olles CC 2021 aasta koolituste andmeid sirvinud, joonistus välja üsna selgepiiriline „edetabel“ populaarsemate koolitustellimustega, mida nüüd teiega jagada saame.

1. KOHT: Enesejuhtimiskoolitused

- Riigi Tugiteenuste Keskus (11 grupis enam kui 220 riigitöötajat)
- mitmed konverentsi- ja seminariettekanded ning lühemad praktilised töötoad sellistel teemadel, nagu enesemotiveerimine, vaimse tervise hoidmine tööl, kiirvõtted stressi leevendamiseks, ajajuhtimine kodukontoris jne.

 

2. KOHT: Juhtimiskoolitused

- nt „Spetsialistist juhiks“, grupi coachingute sarjad ja spetsiifilised juhtimiskoolitused nagu „Tulemusvestluste restart juhtidele“, „Kuidas oma meeskond taaskäivitada“ – KPMG Baltics, Tartu Ülikool, Tallinna Vesi jt.

 
3. KOHT: Meeskonnakoolitused, -supervisioonid ja - coachingud

- nt Tartu Ülikooli Kliiniku psühhiaatriakliiniku erinevad osakonnad, ProVida Kliinik, Kiusamisvaba kool, Tallinna Tehnikaülikool


 
4. KOHT: Muudatuste juhtimise protsessi konsulteerimine

– nt Keskkonnaamet, Enefit Connect


 

5. KOHT: Erinevate personali-uuringute läbiviimine ja konsulteerimine

– nt Utilitas kontserni rahulolu-uuring


Lisaks valik projekte, mida me edetabelisse mahutama ei hakanud, kuid mis on läbi viidud vastavalt mõne kliendi või grupi spetsiifilistele vajadustele. Siin  on loovmõtlemise töötubasid, konfliktjuhtimise- ja tegevuslike meetodite koolitusi, personaalseid nõustamise-, supervisiooni- ja coachingu sessioone, kovisioone, lepitamisprotsesse ja koostöös KIVA-ga kiusamisjuhtumite nõustamist.

Klientide ning teenuste jaotusega võib riskide maandamise osas kindlasti rahul olla. Samuti peegeldab 2021 edetabel ka seda, milles ennast heaks peame ja mida arvame, et tänastel ettevõtetel-töötajatel vaja on. Praeguste prognooside ja tellimuste vaates, on julge arvata, et 2022 liigub samas taktis.

Eelmine
KUIDAS TUNDUS KOOLITUSAASTA 2021?
Järgmine
KUIDAS KÄIB #arengdtuspartnerlus?

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: