Meeskondadele


MEESKONNA LOOMINE

Meeskonnad vajavad regulaarset peeglisse vaatamist oma toimimise parandamiseks. Efektiivsuse saavutamisel on oma osa kõigil meeskonnaliikmetel ning samuti nagu individuaalne rahulolu on oluliseks eelduseks, on see ka hea meeskonna üheks tulemuseks.

Meeskonna loomisel suurendatakse meeskonna ühtsust, tulemuslikkust ja omavahelist usaldust, sõlmitakse toimivaid koostöökokkuleppeid. 

Loe koolitusest lähemalt

MUUDATUSTE JUHTIMINE

Erinevad muudatused on uus reaalsus, millega paljudel meeskondadel tuleb silmitsi seista. Vahel on see aga keeruline, sest seni toiminud rutiinid enam ei aita ja uut veel ei ole. Segadust ja ebaselgust on palju.

Meeskondliku muudatuste juhtimise koolituse käigus luuakse eeldused muudatuste edukaks läbiviimiseks; õpitakse kasutama muudatuste juhtimise töövahendeid ning vajadusel koostatakse toimiv eesoleva muudatuse plaan.

loe koolitusest lähemalt

LOOV MEESKONNACOACHING

Vahel vajavad meeskonnad „enamat“ – nad kogevad soovi ellu viia midagi enneolematut ning nautida selle käigus tõelist koostööd. Sünergia ja kollektiivse intelligentsuse käivitamine on aga süsteemne töö; mis võib olla ka päris lõbus.

Loova meeskonnacoachingu käigus õpivad osalejaid oma isiklikku ja grupis peituvat potentsiaali käivitama suurendades nii kordades ühist tulemuslikkust ja kõigi rahulolu. 

NB! Lõppdisain koolitustele valmib alati koostöös tellijaga - küsi oma asutusele sobivat formaati.