Koos õppida on rikastav ja tore!


UUS! SUPERVISIOON AVATUD GRUPIS

Avatud grupisupervisiooni kogemise võimalus leiab aset 

28.10.2022 kell 10-13 

Tartus Aparaaditehases koolitusruumis „Tegu“.


Mis on grupisupervisioon avatud grupis?

Supervisioon avatud grupis (st et osalejad ei ole ühest organisatsioonist ega rangelt samalt erialalt) võimaldab turvalisel viisil sarnase kogemusega kolleegidega leida uudseid ideid ja energiat. Eriti hästi sobib psühhodraama meetodil grupisupervisioon inimestega töötavatele elukutsetele. Psühhodraama meetodil grupisupervisioon on kiireim meetod isiksuslikuks kasvuks, keeruliste situatsioonide analüüsiks ja ambivalentseid tundeid tekitavate olukordade lahendamiseks.

Psühhodraama meetodi protsess koosneb soojendusest, konkreetse loo uurimisest ja spontaansuse suurendamisest tegevuse kaudu, jagamisest-refleksioonist. Sama protsess läbitakse igal supervisioonil. Kiireks teeb meetodi peamiselt see, et teiste osalejate lugude kaudu saab iga grupiliige töötada ka enda personaalse teemaga.

Grupisupervisioonis töötatakse personaalsete lugude ja teemadega, grupp on ressursiks ja toeks, teemad on konfidentsiaalsed ning tuuakse gruppi sellisel määral kui osalejad ise tahavad ja valivad. Osalejad ei pea ületama piire, mis on neile ebaturvalised ja ebamugavad.

Selleks, et avastada avatud supervisiooni grupi võlu enda jaoks, on Sul võimalik esimesel korral osaleda täiesti TASUTA!


Avatud supervisiooni viivad läbi:

Liis Aavaste-Hango  psühhodraama lavastaja ja õpetaja, suhtlemistreener, superviisor ja psühhoterapeut

Berit Ojaniit  grupijuht-sotsiometrist

l

REGISTREERUMINE kuni 21.10.2022

Lisainfo: info@changeconsulting.ee