Loovmõtlemise töötuba "Loova mõtlemise harjutused"


Unusta ära, mida kooliaegne kunstiõpetaja sinu joonistuste kohta ütles. Ka "halb" joonistus võib olla hea. Tänapäeval nimetatakse seda "unikaalseks käekirjaks". See, et keegi kunagi üritas väita, et sinus pole kübetki loovust, on puhas vale.

Igaüks meist sünnib hunniku potensiaaliga olla loov mõtleja, joonistaja, kirjutaja, näitleja, teadlane, finantsanalüütik või IT-süsteemide arendaja. Me suudame oma fantaasiat kasutades välja mõelda uusi lahendusi ja siis need ka päriselt ellu viia. Arendada edasi oma mõtteid, ideid, projekte ja seeläbi kogu maailma. Paraku sunnib moodne elu meid olema kalkuleeriv ja ratsionaalne. Vaba mõtlemine on ammu tööülesannete ja -stressi vahele uppunud.

"Loova mõtlemise harjutused" on poole päeva pikkune lõbusate ülesannete ja mängude programm, mis on mõeldud loovuse äratamiseks. Sobib nii tiimiürituseks kui täiesti võõraste inimeste omavahel tuttavaks tegemiseks.

Koolituse toimumise aeg: 30. oktoober, kl 10 - 16 Tartus, Aparaaditehases (Kastani 42)

Koolituse hind: 


Koolitaja: Maria Laanelepp


Ametlikult olen disainiagentuuri Faaz partner ja tegevjuht. Praktikas pigem graafiline disainer ja koolitaja. 2010 aastal lõpetasin Tartu Kõrgemas Kunstikoolis Pallas meedia- ja reklaamikunsti eriala. Tänaseks keerleb kogu mu elu disaini ümber. Lisaks igapäevasele tööle oma ettevõttes aitan Tartu Ülikoolis arendada digitootejuhtimise ja disainmõtlemise õpet, koolitan Tartu Kutsehariduskeskuses ning väga hea meelega jagan oma teadmisi ja oskusi ka ettevõtetele.


 Koolituse maksumus: 95€+km

 Täiendav info aadressilt: info@changeconsulting.ee

 Koolitusele registreerumiseks täida allolev vorm:

Email again: