Endel Hango

Olen arenduskonsultant, kes aitab organisatsioonidel muutuda ja juhtidel oma meeskondi ning inimesi arendada. Ülikoolis õppisin psühholoogiat ja majandust, hiljem erinevaid arendamisega seotud praktilisi töövahendeid. Olen juhtinud erinevaid meeskondi erasektoris ja kolmandas sektoris alates 2002. aastast. 
Peamiselt töötan organisatsioonide tellimusel tööalaste rollidega aga minu kompetents ulatub psühhoteraapiast ja nõustamisest, oskuste treenimise ja hoiakute arendamise ning suurte süsteemsete muudatuste elluviimise ja toetamiseni. Eriti naudin tööd gruppidega. 
Alates 2018. aastast tegelen ka meeskondade lepitamisega.
Kontakt: endel@changeconsulting.ee või (+372) 501 2435 

Liis Aavaste-Hango 

Olen pere- ja paarisuhtenõustaja. Tahan aidata peredel aru saada, mis võib „viltu minna“ või on juba läinud ja kuidas leida endas, oma peres ja ümbritsevas ressursse, et soovitud rajale tagasi jõuda.
2013. aasta kevadel alustasin pereteraapia praktikat TÜ Psühhiaatriakliinikus.  Olen läbinud perekonna psühhoteraapia väljaõppe ja olen Eesti Pereterapeutide Ühingu liige.
Minu teine suur väljaõpe (-kutse) ja tegevusvaldkond on Tartu Psühhodraama Instituudis, kus õpetan psühhodraamat, sotsiomeetriat ja grupi psühhoteraapiat. Olen psühhodraama lavastaja ja õpetaja (TEP).
Olen psühhodraama tegelenud nüüdseks 11 aastat ja see on olnud kindlasti „mind muutev“ ehk transformatsiooniline protsess. G. H. Mead on öelnud, et meie enesekontseptsioon on nii õhuke, et oma suhteid ja sidemeid teiste inimestega ning nende tõlgendusi on võimalik muuta. Kui muutuvad tõlgendused, avaneb uus perspektiiv ja selle kaudu muutud ka ise. Ehk ma usun tänu psühhodraamale täiesti kindlalt, et inimesed on võimelised muutuma ja elu saab alati paremaks minna, kui teha ja tahta.
Praegusel momendil töötan osalise koormusega SKAs MDFT (mitmedimensioonilise) pereterapeudina.
Kõige selle kõrvalt ja lisaks sellele olen õppinud ja töötan ka koolitaja ja suhtlemistreenerina
Olen abielus ja kolme tütre ema.
Kontakt: liis@changeconsulting.ee või (+372) 505 4500