VEEBISEMINAR "Enesejuhtimisega kriisist välja"

3. juunil kl 15-17 on kõigil registreerujatel võimalik osaleda meie veebiseminaril, kus koolitajad Endel Hango ja Liis Aavaste-Hango jagavad häid enesejuhtimise alaseid nõuandeid kriisist väljumiseks. Registreeri kohe, sest kohtade arv on piiratud! Veebiseminar on tasuta.

Tulemuslik enesejuhtimine on hoiak (suhtumiste ja teadmiste kogum, mis väljendub käitumises), mis kriisis on segi löödud. Ebaselgust ja ebakindlust on palju. Kas see ongi nüüd uus reaalsus? Kas tuleb uus kriis? Millal tuleb? Kuidas olla valmis? Kuidas üldse edasi minna? Need ja paljud teised küsimused on inimestel meelel. Veel enam, kas ma peaks midagi enda tegutsemises, ajajuhtimises, stressijuhtimises jne, muutma või tegelikult peaks minema tagasi "vanade viiside" juurde? Ja kui midagi muuta, siis mida ja kuidas?
Veebiseminar "Enesejuhtimisega kriisist välja" annab mudeli kõigi selliste eluliste valikute kaalumiseks ning koolitajate abiga saavad osalejad hulgaliselt näpunäiteid, kuidas psühholoogiline kriis enda, oma lähedaste või kolleegide ja alluvate jaoks mugavamalt lõpetada.

Veebiseminarile registreerimiseks täida allolev vorm:

Email again: